Daha sağlıklı dişler ile yaşam kalitenizi iyileştiriyoruz.  

32

Yıllık Tecrübe

DentaCenter ağız ve diş sağlığı klinikleri 1990 yılında şubeleşmenin nabzının attığı noktada kurulmuş bir markadır.

Kurum olarak hastalarinin ağız ve diş sağlığı bilincinin gelişmesine ve korunmasi için tanı ve hasta tedavi hizmetlerini sunmayi kendine hedef edinmiş bir kuruluştur.

Dentacenter uluslararası standartlarda hizmet veren, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden ulusal ve uluslararası düzeyde hasta memnuniyetini sağlayan bir klinik grubu olma fikrini kuruluşunun merkezine koymuştur.

Hakkımızda

Klinikler & DC Labs

Hastalarımızın ve sağlık ekibimizin hijyeni her zaman önceliğimiz olacaktır, bu nedenle Kovid-19 için en iyi uygulamaları takip ediyoruz.

Randevu Alın

Lütfen herhangi bir tıbbi sorunuz için iletişime geçmekten çekinmeyin. Doktorlarımız acil çağrıları alacak veya geri dönecektir.

 
 
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezimiz

Herhangi bir tıbbi sorunuz için lütfen yardımsever personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin

Randevu : 444 39 21
Whatsapp: +905455735438
İletişim

Hastalarımızın Gülüşleri

Dünyanın
her yerinden hastalara yardım ediyoruz!!

Türkiye’nin coğrafi konumu, misafirperverlik geleneği ve arkasında bırakmış olduğu tarihi yapısıyla birlikte sağlık turizmi Türkiye’de üst düzeye ulaşmıştır. Uluslararası sağlık turizmi belgesine sahip olan kurumumuz, gelişmiş teknoloji imkânlarıyla birlikte kaybetmiş olduğunuz ağız ve diş sağlığınızı sizlere geri kazandırmak için hizmet vermektedir.

Sağlık Turizmi
08.04.2021

Çekemiyorlar bizi, kıskanıyorlar bizi - Anayurt Gazetesi

Geçen yılın son perşembesi, hazır da evdeyken belki kendi kendinize dediniz ki; “Nasıl olsa yılbaşı gecesi, canım ne isterse yiyeceğim." Dişlere yapışacak, bakterilerin ayıla bayıla fermente edeceği yiyecekleri yediniz. Afiyet de olsun, sizin yerinizde olsam ben de yerdim, yedim de. Ancak her yılbaşının önümüze temiz bir sayfa çektiğini düşünürsek bu yıl sizin dişlerinizin sağlığına kavuşacağı yıl  neden olmasın? Neden bu sene ağız    hijyeninize sıfırdan başlamayasınız?

Daha Fazlası
07.04.2021

Hocam, diş taşı temizliği zararlı mıdır? - Anayurt Gazetesi

Eşyaları sarıp sarmaladığımız koruyucu pat patları patlatmak gibi, Youtube’da milyonlarca izlenen ASMR Satisfying (Otonom Duygusal Meridyen Tepki) videoları gibi insanın içini gıcıklayan; tuhaf bir rahatlama ya da iç gıdıklanması veren görüntü veya seslerin diş hekimliğinde de bir karşılığı olduğunu biliyor muydunuz?

Daha Fazlası
07.04.2021

1,618 - Anayurt Gazetesi

Geçen gün bir hastam kendisine Seda Sayan dişlerinden yapmamı istedi. Ona Seda Sayan olup olmadığını sordum. O da Seda Sayan olmadığını söyledi. “O halde bu işi bana bırak” dedim “Çünkü ben de işi Leonardo Da Vinci’ye bırakacağım.”

Daha Fazlası
07.04.2021

Kurban Pazarlığı - Anayurt Gazetesi

Sanayi ekonominin temel yapıtaşlarından birisidir. Sanayi kesiminde sınai faaliyetler yapılır; bir hammadde vardır, bu hammadde taşınabilir ve kullanılabilir ürünlere dönüştürülür. Sanayi kesiminin en büyük alt dalı imalat sanayidir. Gıda, dokuma, hazır giyim, ayakkabı anlayabileceğiniz cinste yalnızca tüketim mallarını oluşturur. Siz de bu malı satın alırsınız. Biri üretir, biri aracı olur, siz de tüketirsiniz.

Daha Fazlası
07.04.2021

Altın Değerinde Organımız - Anayurt Gazetesi

Fonksiyon, estetik, beslenme ve konuşma... Bunlardan biri bile eksikse ağız sağlığınız bozulmuş demektir. Biz bugün sizlere ağız sağlığında altın değerinde olan ama davranış bakımından altının ekonomideki halinin tam zıttı davranan bir organımızdan bahsedeceğiz. Bizi taşıyan, bize şekil veren ve öldükten sonra uzunca süre kalan organımızdan; kemiğimizden bahsedeceğiz.

Daha Fazlası
Tüm Haberler

Anlaşmalı Olduğumuz Kurumlar

Randevu Alın

Lütfen herhangi bir tıbbi sorunuz için iletişime geçmekten çekinmeyin. Doktorlarımız acil çağrıları alacak veya geri dönecektir.